FIT-ILCO ČR,o.s. klub stomiků se sídlem v Praze

 

Návštěvní kniha

Máte nějaký problém a nevíte, jak ho řešit? Jste nový stomik nebo vás operace teprve čeká - chtete získat informace jak se se stomií žije? Nemůžete se stomasestře dovolat? Konzultace s lékařem či stomasestrou Vám nepomohla? Možná by Vám poradil z vlastní zkušenosti některý stomik. Využijte naší Návštěvní knihy a zeptejte se.

Stejně tak uvítáme Vaše postřehy, nápady či vylepšení, které se týkají nejrůznějších aspektů života se stomií. Neváhejte nám rovněž sdělit připomínky a požadavky, jak upravit či doplnit činnost klubu, nebo které informace byste ještě rádi našli na našem webu.

Jak pracovat s  navštěvní knihou

Pokud chcete napsat vzkaz je nutno zapsat jméno - není třeba psát celé vaše jméno stačí křestní jméno nebo příjmení nebo jen přezdívka. Jak sami uznáte. Pak můžete napsat vzkaz. E-mail adresa je údaj dobrovolný, nepovinný, vyplníte jen když budete chtít.

Můžete si přečíst dotazy různých lidí a reakce na ně. Odpovídat na dotazy budou členové výboru Marie, Alice, Olina. Může se ale i Vy k jednotlivým vzkazům vyjádřit, kdokoliv z vás. Stačí když …